Dentální hygiena

 

"Vím, že čistý zub se nezkazí"

 

Chci se objednat na dentální hygienu

Dentální hygienistka (nebo zubní lékař/ka) zhodnotí stav zubů a dásní, prověří účinnost, s jakou si pacient čistí zuby. Při následném poučení, léčbě a vedení pacienta jeho ústní hygienou je cílem, aby si byl pacient schopen zuby čistit tak, aby se zuby nekazily a dásně byly zcela zdravé. Jediný recept na zdravé dásně a zuby bez kazů je kvalitně prováděná dentální hygiena.

Více...

  Dentální hygiena parodontologie air flow
 

Chci se objednat na parodontologické vyšetření

Parodontologie je stomatologický obor zabývající se prevencí a léčbou onemocnění závěsného aparátu zubu, nejčastěji zánětu dásní a parodontitidy. Zdraví o dobrý vzhled jsou v současné době dva základní pilíře žádoucí kvality života. Stále náročnější požadavky našich pacientů na obličejovou estetiku zohledňuje i parodontologie. Vznik obnažených kořenů, tmavých mezizubních trojúhelníků a tvorba mezer může narušit vzhled obličeje.

Více...

  Dentální hygiena parodontologie odhalené citlivé krčky
 

Mám doporučení od svého ošetřujícího lékaře na vyšetření

Naše odborné pracoviště provádí komplexní parodontologické ošetření od dentální hygieny po estetické rekonstrukce včetně krytí krčků a řízených tkáňových regenerací pro klienty jiných zubních praxí.

Více...

  Dentální hygiena parodontologie specialista
 

Objednejte se nyní. Volejte na recepci tel. (+420) 222 230 081

 
home → prevence a dentální hygiena → dentální hygiena Praha 2