Fotokompozitní "bílé" výplně

 

"Přeji si kvalitní výplň, co za půl roku nevypadne"

 

Nechci černé výplně ve svých zubech

Fotokompozitní výplně zhotovené z vysoce odolného plastu, jsou materiály s vysokou vazbou k tvrdým zubním tkáním, především ke sklovině. Bílé výplně mají velkou výhodou v podobných mechanických a optických vlastnostech, srovnatelných s vlastní zubní tkání. Fotokompozitní výplně navíc, svými jediněčnými vlastnostmi, umožnují minimální zásah do zubní tkáně při zhotovování výplně.

Více...

  Bílé výplně amalgám
 

Chci nahradit velké výplně ve svých zubech za kvalitní materiál

Kompozitní inlaye a onlaye jsou výplně velkého rozsahu, které nahrazují značnou část zubu. Kompozitní materiál přitom umožní bezpečně ochránit vlastní zubní tkáně. Kompozitním materiálem může lékař dokonale obnovit funkci zubu při dosažení maximální estetiky. Klademe vysoké nároky na přesnost našich prací, proto se tyto výrobky zhotovují v naší laboratoři. Kompozitní výplně se k zubu lepí speciálním postupem, který umožní - POPRVÉ V HISTORII ZUBNÍHO LÉKAŘSTVÍ - obnovit jednolitý povrch zubu bez spáry.

Více...

  Kompozitní inlay onlay overlay korunka
 

Slyšel jsem, že bílé výplně po čase vypadnou

Fotokompozitní výplně vyžadují, tak jako každý jiný materiál, přesný technologický postup zhotovení. Při dodržení přísných pravidel lze v ústech klienta vytvořit dlouhodobě stabilní a estetickou výplň. Fotokompozitní výplň svou indikací přesahuje běžně zhotovované amalgamové výplně, neobsahuje jedovaté sloučeniny a svými vlastnostmi vyžaduje minimální zásah do vlastních tkání zubu.

Více...

 

  Kompozitní výplně bílé
 

Objednejte se nyní. Volejte na recepci tel. (+420) 222 230 081

 
home → krásné zuby a estetika → bílé výplně