RTG a 3D tomografie

 

"Hledám moderně zařízené pracoviště"

 

Přeji si být řádně vyšetřen

Preventivní vyšetření zubním digitálním rentgenem má obrovský význam, neboť většina zubních kazů zůstává skryta. Preventivní kontrola má za úkol předcházet rozvinutí onemocnění a zabránit nevratným změnám organizmu.

Naše pracoviště disponuje digitální zobrazovací technikou u každého zubního křesla, OPG zařízením a dokonce i Cone Beam výpočetní tomografií (CBCT). CBCT je nová zobrazovací technika používaná v zubním lékařství. Nabízí 3D rekonstrukci snímané oblasti, dále vertikální a horizontální řezy dle požadavků lékaře a to vše s výrazně nižší dávkou záření, než u klasického CT.

Více...

  Preventivní kontrola zubní rentgen kaz
 

Nevím, jestli mám dostatek kosti pro zubní implantát

3D tomografie je vyšetření speciální zobrazovací technikou, která umožní lékaři detailní pohled na stav vašich čelistních kostí a přidružených lokalit. S milimetrovou přesností lze dopředu vybrat přesný typ zubního implantátu a do detailu naplánovat průběh operace. Štěstí vždy stálo na straně připravených.

Více...

  Preventivní kontrola zubní rentgen implantát kost
 

Mám doporučení od svého ošetřujícího lékaře na vyšetření

Naše odborné pracoviště provádí rentgenologické vyšetření i na zakázku a to vždy v ordinačních hodinách. Digitální zobrazení přístroje Planmeca Promax 3D poskytuje široké spektrum projekcí od panoramatických snímků, TMJ po CBCT. Snímky na počkání přeneseme na přenosný vyměnitelný disk, nebo vypálíme na přinesené DVD.

Více...

  Preventivní kontrola zubní rentgen vyšetření specialista
 

Objednejte se nyní. Volejte na recepci tel. (+420) 222 230 081

 
home → prevence a dentální hygiena → 3D tomografie