Keramické fazety, korunky a můstky - koncept Smile design

 

"Přeji si opravit své zuby těmi nejkvalitnějšími materiály"

 

Chci mít krásný a přirozený úsměv.

Keramické fazety jsou tenké plátky vysoce estetické keramiky, které se speciální technikou lepí na přední plochu zubů. Pomocí keramických faset lze dosáhnout překvapivých výsledků a krásného úsměvu. Keramické fasety se k zubu lepí unikátním postupem, který umožní - poprvé v historii zubního lékařství - obnovit jednolitý povrch zubu bez spáry. 

 

Pro dosažení optimálního výsledku používáme v naší zubní praxi koncept

Smile design

Více...

  Keramické fazety estetika
 

Chci opravit svůj poškozený zub.

 

Keramické korunky se nejčastěji používají při ošetření zubů po endodontickém ošetření, nebo se jimi nahrazují staré a nevyhovující korunky.

 

Keramická korunka tvoří svrchní plášť, který nahrazuje ztracenou či poškozenou část zubu a splňuje nároky na funkčnost a estetiku přirozeného zubu.   

 

Více...

  Keramické korunky endodoncie
 

Chci nahradit chybějící zub.

Keramické můstky slouží jako náhrada zcela chybějících zubů. Keramické můstky se však obtížně čistí, proto výhodnou alternativou k tomuto ošetření je náhrada zubu implantátem.

Zubní implantáty jsou náhrady kořene z ušlechtilého titanu. Výhodou je pak dokonalá estetika, lepší hygienické podmínky a zachování neporušených okolních zubů.

Nesmírně důležitá je přesnost, s jakou keramická faseta, korunka či můstek dosedá na zub a správná volba materiálu. Proto spolupracujeme se špičkovou zubní laboratoří, která je zárukou kvality.

 

Více...

  Keramické můstky implantáty
 

Objednejte se nyní. Volejte na recepci tel. (+420) 222 230 081

 
home → krásné zuby a estetika → keramické fazety, korunky a můstky